צהריי יום ד' בסימן קיימות

 

לסטודנטים ציפתה הפתעה מרעננת בצהרי יום ד' אחרונים לסמסטר אביב תשע"ו בסימן קיימות

מאת:קרן-אור גרינברג

רגע לפני שהבחינות התחילו, אס"ט ולשכת דיקן הסטודנטים יזמו אירוע צהרי יום ד' בסימן קיימות, מתוך מטרה לצבוע את הקמפוס בגוונים ירוקים. לסטודנטים חיכו ברחבה מתנפחים, מוזיקה, דוכנים של עמותות שונות, מעבדת לתיקון אופניים, מכירת צמחי תבלין ועוד.

במסגרת הפעילות חשפו נציגים של החברה להגנת הטבע פרויקט שנקרא "קטע קטע", ולצידם פעלו נציגים מעמותת "ירוק בלב", שמקדמת את שבילי הואדיות ופרויקטים סביבתיים בחיפה.
עזראל אזולאי, מנהל משרד חברתי באס"ט, סיפר: "הקמנו עמדת התרמה של פרויקט מל״ך שמטרתו לשפץ ציוד מחשבים ולתרום אותו לאוכלוסיות נזקקות. בנוסף והצגנו את פחי המחזור החדשים שהוצבו בקמפוס. מה שתפס את מרבית תשומת הלב של הסטודנטים היו היו צמחי התבלין שנמכרו במחיר עלות, מתוך מטרה לחשוף את הסטודנטים לגינות קהילתיות ולאחראים הסביבתיים".

רכז קמפוס תוסס, אורי ראובן:  "על אף שהאירוע נערך בשבוע האחרון של הסמסטר, כמות האנשים שהתעניינו בעמדות השונות הייתה מרשימה. שמחתי לראות את האנשים שפנו ורכשו עציצי תבלין וירק, זה מראה שיש בסיס גדול ואיתן לחזון שדרוג הגינות הקהילתיות והפקולטיות ברחבי הטכניון בשנה הבאה".

 רכז המחזור – אלון קימל , ייזם להקמת תחנת משחק קליעה על בקבוקי המיחזור, להדגשת המהפכה הירוקה של אס"ט – מערך מחזור הבקבוקים והפחיות שנכנס לפקולטות!

להרשמה ליוזמת חידוש הגינות הקהילתיות לחצו כאן
לתמונות נוספות בקרו בעמוד הפייסבוק של אס"ט