"נשר – העיר מבעד למצלמה"

במסגרת פרויקט "המעבדה העירונית בנשר", החממה החברתית לדיור וקהילה מזמינה את הסטודנטים בטכניון להשתתף בתחרות צילום "נשר – העיר מבעד למצלמה" אשר מאפשרת לסטודנטים בטכניון להציג את פרשנותם האישית לעיר נשר. הצילומים שיוגשו לתחרות  יוצגו במסגרת פעילויות שונות של החממה החברתית.
התחרות מלווה את פרויקט המעבדה העירונית בנשר של החממה החברתית לדיור וקהילה, והיא פתוחה לסטודנטים מכל הפקולטות. השיפוט יערך על ידי ועדת שיפוט מקצועית, ושלושת הסטודנטים שיזכו במקומות הראשונים יזכו בפרסים כספיים.

מועד אחרון להגשת תמונות: 15.6.15

 * החממה החברתית לדיור וקהילה היא מרכז הוראה ומחקר מבוססי קהילה. החממה הוקמה בשנת תשע"ב על-ידי פרופ' רחל קלוש בעידוד המועצה להשכלה גבוהה ובתמיכתה מתוך תפיסת המעורבות החברתית כתפקידה השלישי של האקדמיה. יעודה של החממה הוא להשפיע על העולם המקצועי ועל העולם האקדמי להבנה טובה יותר של החשיבות בעבודה עם קהילות, ולחנך את דור הסטודנטים למחויבות חברתית באמצעות שילוב מרכיבים חברתיים במסלול ההכשרה המקצועי של אדריכלים, מתכננים, מהנדסים ומדענים. החממה פועלת בשני אפיקים אקדמיים עיקריים: הוראה ומחקר. בתחום ההוראה, החממה עוסקת בשילוב מרכיבים חברתיים וקהילתיים בקורסים קיימים, מסייעת בפיתוח קורסים חדשים, מתווכת ותומכת בעבודת חברי הסגל, הסטודנטים והחוקרים מול הקהילות השונות.
בתחום המחקר, פועלת החממה לקידום מחקרים מבוססי קהילה, העושים שימוש בידע האצור בתוך הקהילות ועוסקים בשאלות הנובעות גם מהקהילות.

 

להרשמה לתחרות הצילום לחצו כאן
sop-resize-600-פוסטר תחרות צילום-2